П`ятниця
16.11.2018
18:34
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІст. №25
Головна Реєстрація Вхід
Меню сайту

Категорії розділу
Шевченківські дні [1]
Мікрорайон школи [2]
Презентація підручника [1]
Тиждень безпеки дорожнього руху [0]
Різне [26]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2017 » Червень » 15 » перевід учнів 5-8,10 класів
10:46
перевід учнів 5-8,10 класів

На підставі рішення педагогічної ради Чернівецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 25 протокол № 10 від 09 червня 2017 року:

- перевести до 6 класу таких учнів:

Бендяк Максим Олександрович
Борисенко Артем Валерійович
Буржієвський Роман Олександрович
Галушка Микола Віталійович
Граб Інна Миколаївна
Грицак Роман Олегович
Гуленчина Вікторія Олегівна
Данелюк Богдан Романович нагороджений Похвальним листом
Іванческул Станіслав Максимович
Іфтемійчук Ігор Анатолійович
Коржан Юлія Валеріївна нагороджена Похвальним листом
Кривко Оксана Дмитрівна
Лупаштян Вікторія-ТаїсіяВасилівна нагороджена Похвальним листом
Лучіч Евеліна Євгенівна
Лучіч Максим Євгенович
Макаренко Вероніка Геннадіївна
Маніна Анастасія Владиславівна
Мельник Каріна Валентинівна
Пентескул Давид Григорович
Перебиковський Олександр Вадимович
Петрушко Яна Олександрівна
Поканюк Богдан Ігорович
Попова Ніколь Дмитрівна
Тагільцев Олександр Сергійович
Теленьга Маргарита Віталіївна
Федончук Любов Денисівна
ФіліпАндрійВ'ячеславович
ФонарюкМаріяЮріївна
Янчик Дмитро Романович 

- перевести до 7-А класу таких учнів:

Беспалова КсеніяСергіївна нагороджена Похвальним листом
БобковичІринаІгорівна нагороджена Похвальним листом
БобровськийВ'ячеслав Русланович
Бойчук Катерина Олександрівна
Вівчарюк Мирон Дмитрович
Візнюк Вікторія Юріївна нагороджена Похвальним листом

Гашмей Юлія Русланівна
Задорожняк Владислав Сергійович
НадточійОлександрЄвгенійович
НікітінНікітаОлександрович
РадулякІванВолодимирович
СкрітВікторВіталійович
Старіков Дмитро Олександрович
СтругарянуМаріаннаАндріївна
Стругаряну Олег Андійович
Унгурян Олег Анатолійович
ЧелпанОлександраВіталіївна
ЧернишІлляВолодимирович
Чорна Анна Олександрівна нагороджена Похвальним листом
ШабанТетянаВіталіївна

- перевести до 7-Б класу таких учнів:

Андрієш Денис Петрович
Воробець Анастасія Мар'янівна
Горбановський Вадим Сергійович
Георгійчук Олександра Ігорівна
Григоряк Анна Ярославівна
Динту Артем Вікторович
ЗагороднаАлінаАнатоліївна
Казів Тарас Іванович
Кокіш Анастасія Сергіївна
Кузьмич Віталій Павлович
Лук'ян Елеонора Іванівна
Москалюк Андріана Іордакіївна
Мураль Тетяна Степанівна
Нечипоренко Ігор Олегович
Омельченко Марія Миколаївна
Соколовський Олександр Олександрович
Ходан Давид Іванович
Черкез МиколаГеоргійович
Чігусевич Надія Сергіївна

- перевести до 8 класу таких учнів:

Андрищак Олександр Роландович нагороджений Похвальним листом
Андронік Веніамін Ігорович
Арнаутов Кирил Едуардович
Батюк Максим Романович нагороджений Похвальним листом
Буц Діана Олександрівна
Вдовічен Данило Анатолійович нагороджений Похвальним листом
Веркаш Віталій Юрійович нагороджений Похвальним листом
Грицак Олексій Олегович
Гудима Олег Романович нагороджений Похвальним листом
Задорожна Марія Олександрівна нагороджена Похвальним листом
Кайзі Артем Вадимович
Каштальян Олеся Олександрівна 
Колчанова Тетяна Олександрівна
КришкоНєстор Ігорович
Латковський Девід Павлович
Мельников Максим Леонідович
Немірова Лідія-Сніжана Віталіївна нагороджена Похвальним листом
Павлов Володимир Павлович
Панченко Юлія Сергіївна 
Петрушко Павло Олександрович
Самота Едуард Михайлович
СевастіновичАнастісія Андріївна
Сиримак Марина Василівна
СпинакіНікіта Миколайович
Тихомиров Юрій Юрійович
Тодерюк Ольга Сергіївна
Трофимчук Ольга Олегівна
Цвігун Ігор Петрович
Шиян Іоанна-Каріна Михайлівна
Яремак Владислав Романович

 

- перевести до 9 класу таких учнів:

Адажий Анна Русланівна
Бабій Станіслав Станіславович
Бабіна Тамара Євгенівна
Баранецький Кирил Олександрович
Бойчук Елла Євгенівна
Ботвінко Станіслав Анатолійович
Бурлака Денис Святославович
Веренко Діана В'ячеславівна
Волошин Сергій Володимирович
Гаплик Марина Віталіївна
Гончарук Максим Юрійович
Графов Іван Іванович
Гуздуб Павлина Георгіївна
Доскальчук В'ячеслав Вікторович
Дробко Галина Олександрівна
Косарів Валерій Андрійович
Кришко Надія Ігорівна
Лук'янчук Інна Янінівна
Міхеєв Ігор Андрійович
Найда Катерина Сергіївна нагороджена Похвальним листом
Папук Анастасія Іванівна
Плешкан МиколаГеоргійович
Подолян Вадим Сергійович
Радик Каріна Юріївна
Руснак Валерій Валентинович
Трофимчук Олександра Олегівна 
Урсуляк Андрій Ігорович
Чермак Олег Миколайович
Штефанюк Олександр Вадимович
Шутак Олександр Сергійович
Якушин Василь Васильович

- перевести до 11 класу таких учнів:

Акімов Михайло Олександрович
Бабинчук Анастасія Віталіївна
Бабій Катерина Станіславівна
Бартюк Роман Русланович
Іванов Кевін Пилипович
Івануц Ірина Романівна
Ільчишина Патрісія Андріївна 
Казів Микола Іванович
Константинова Ксенія Сергіївна
Кречун Роза Георгіївна
Кривко Іванна Дмитрівна
Крошка Валерія Валеріївна
Ліпковський Костянтин Юрійович
Лук'ян Марко Миколайович
Никифорець Юрій Васильович
Олар Максим Васильович
Пушкін Максим Юрійович
Скрипкар Аліна Іванівна
Собко Кароліна Миколаївна
Спинакі Ілля Миколайович
СухарськаСюзанна Романівна
Урсуляк Анастасія Ігорівна

 

 

Переглядів: 232 | Додав: Yulia2079 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук

Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Архів записів